dans5

Dans ve Beden Perküsyonu

Body Percussion (beden perküsyonu), ellerin ayakların bedenle birlikte vurmalı bir enstrüman olarak kullanıldığı bir müzik türüdür. Müzik ve hareketin tam ortasında olan bu öğretide müzik çalan da çalınan da aynı kişidir. Dans ile birleşen beden perküsyonunda müziğe ve dans figürlerine uygun bir şekilde hem dans etmek hem de müzik yapmak amaçlanır. Eğitimlerde kişinin vücudunu bir müzik aleti olarak kullanması ritim, ölçü kavramının gelişimini ve öğrencinin ritmik sitilinin gelişimini sağlar, bedenini tanımasına olanak verir.

Modern Dans

20. yüzyılın en ilgi çekici danslarından olan Modern Dans, klasik baleye tepki olarak oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Bale kökenli eğitmenlerimiz bu yeni dans kültürünü size aşılarken bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirecek teknikleri de öğretiyor. Hemen her müzikle icra edilebilen modern dans, yaratıcılığınızı ve doğaçlama yeteneğinizi geliştirecek. Vücudunuzu en rahat ve esnek şekilde kullanabilmenizi sağlayacak, özgürce dans etme imkanı verecek olan modern dans yeni dans kültürünü öğrenmenizi sağlar.

dans3
dans1

Hobi Dans

Kaliteli ve ritmik müzikler eşliğinde, çeşitli dans adımlarının kullanıldığı, koreografiye yönelik dinamik ve eğlenceli bir grup çalışmasıdır. Gençler ve yetişkinler için ayrı sınıfların açıldığı eğitimlerde dans deneyimi aranmamaktadır. Günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak, iş sonrasında yorgunluk atmak isteyen yetişkinler ve derslerden uzaklaşarak hobi edinmek, dans yeteneklerini keşfetmek isteyen gençler için hobi dans atölyesi idealdir.

Haftada 1 gün yapılır. Ders süresi 50 dakikadır.

Tango

Aşkın ve tutkunun dansı olarak da bilinen tango, Güney Amerika kökenli bir dans türü. Dans çeşitleri arasında ayrı bir yere sahip olan, renklerle ve müzikle olan ilgisiyle dikkat çeken, dramatik ve melankolik havası ile büyüleyen tango ile tanışın. Eğitimlerde temel adımları, ritme ayak uydurmayı, duruş ve dönüş şekillerini öğreneceksiniz. Hem hobi hem de mesleki anlamda kendinizi geliştireceksiniz.

tangodans
dugundansi

Düğün Dansı

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüzü, size özel dans koreografisiyle unutulmayacak bir hale getiriliyor. Tango, salsa, bachata, hip hop, vals, rumba, zeybek, cha cha cha ve aklınıza gelen diğer dans türlerinde deneyimli eğitmenler koreografilerinizi hazırlıyorlar. Beraberliğinizin anısını taşıyan bir müzik eşliğinde düğün dansınızı yaparak konuklarınızı büyüleyecek ve bu anlamlı günü ölümsüz kılacaksınız.

4 derslik paket 500 TL.

Özel Batı Ataşehir Bale Kursu özel ve grup eğitimleri ile eğlenceli ve öğretici dans dersleri almanızı sağlıyor. İletişim için tıklayın!